Проспект С.Бандери 32-а, 2 поверх
(067) 350-98-94МИ БУЛИ ПЕРШИМИ

і залишаємося найкращими !

Естетична стоматологія — дуже популярний в наш час напрямок стоматології. Сьогодні для багатьох пацієнтів візит до «естетичного стоматолога» пов’язаний з бажанням отримати максимальне задоволення від зміни вигляду зубів (посмішки) після тієї чи іншої естетичної процедури.

Красива посмішка завжди буде приваблювати людську увагу. У зовнішньому вигляді людини вона відіграє особливу роль. Гармонія форми, пропорцій, контурів і кольору зубів лежить в основі принципів створення правильного естетичного вигляду. Ці принципи успішно застосовуються для поліпшення посмішки багатьох пацієнтів.

Основними складовими естетичного вигляду є оптичні властивості тканин здорового зуба — це все різноманіття колірних відтінків емалі зуба, насиченість кольору, опалесценція і блиск. При різних захворюваннях зубів, таких як флюороз, гіпоплазія емалі, клиновидний дефект, при впливі шкідливих умов праці, ці властивості можуть втрачатися. Можуть вплинути і різні захворювання організму — порушення з боку шлунково-кишкового тракту, системи крові, а також безконтрольний прийом ліків. Все це може відбиватись на властивостях зубів, порушуючи таким чином, естетичний вигляд посмішки.

Наша клініка стоматології має в своєму розпорядженні цілий спектр методик, що дозволяють добитись бажаного естетичного вигляду при всіляких дефектах зубів — зміни кольору і форми, щілинах, потемнілих старих пломбах тощо. До таких методик відносяться відбілювання зубів, вініри та художня реставрація зуба.